Kadra

Kierownictwo szkoły

Dyrektor szkoły: mgr Lech Pieczyński

Wicedyrektor: mgr Jolanta Żbikowska
Wicedyrektor: mgr Magdalena Wendorf-Rogaczewska

Główna księgowa: mgr Irena Frąckowiak
Kierownik warsztatów i praktyk zawodowych: mgr inż. Piotr Sobiczewski
Kierownik internatu: Ryszard Waśkowski
Kierownik gospodarczy: Andrzej Hładki
Kierownik stołówki:  Anna Zych
Sekretarz  szkoły: Anna Sarecka

 


Kadra Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu: 

Gabriela Antoswychowanie fizyczne, teoria i wychowanie morskie
Tomasz Bakalarekwychowanie fizyczne
Joanna Bednarskahistoria, historia i społeczeństwie
Iwona Boguszewiczwychowawca internatu
Wojciech Bronieckiwychowanie fizyczne
Kamila Budzich matematyka, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Piotr Chlastawa historia, historia i społeczeństwie, wychowawca internatu
Krzysztof Czeladkaprzedmioty zawodowe - nawigacja
Aleksandra Djurićjęzyk angielski
Radosław Froncalaedukacja dla bezpieczeństwa, informatyka, teoria i wychowanie morskie, szef Kompanii honorowej
Małgorzata Grabekwychowawca internatu, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Renata Grzesik-Grzenickajęzyk angielski
Andrzej Hładkiinstruktor praktycznej nauki zawodu - teoria i wychowanie morskie
Beata Hływawychowanie fizyczne
Hanna Hyrcza-Falkowskajęzyk niemiecki
Alicja Iwanowskageografia
Monika Jabłonowskawychowawca internatu
Monika Jackowska pedagog
Beata Jankowska-Sabarachemia, bioligia
Barbara Jasnochbibliotekarz
Katarzyna Kaczmaryk-Abramjęzyk niemiecki, biologia, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Ryszard Kaczorowskiprzedmioty zawodowe - techniki warsztatowe, kurs spawacza
Małgorzata Kadrzyńskapodstawy przedsiębiorczości, etyka, wychowawca internatu
Leszek Karkut opiekun Radioklubu SP1KQR FALA
Monika Kobylińskajęzyk hiszpański
Jolanta Kochman-Gebauerjęzyk niemiecki
Adam Kościelnyprzedmioty zawodowe - mechanika, rysunek techniczny
Mariusz Kraśniewskiprzedmioty zawodowe - elektrotechnika, elektronika i automatyka okrętowa, kurs spawacza
Monika Kreis-Pasikowskamatematyka, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Katarzyna Kulikowska-Lewjęzyk polski, filozofia, wychowawca w internacie
Mirosław Kwasfizyka
Beata Laskowskaprzedmioty zawodowe - logistyka, transport
Łukasz Landowskiprzedmioty zawodowe - logistyka
Wiesław Lorekjęzyk angielski
Iwona Lubaczreligia
Anna Łukomskageografia
Andrzej Malinowskijęzyk angielski
Anna Markiewicz-Małekzajęcia rewalidacyjne
Tomasz Matukprzdmioty zawodowe - budowa i eksploatacja statków, mechanika, techniki warsztatowe
Beata Morawskaprzedmioty zawodowe - logistyka, transport
Justyna Nahajowskajęzyk angielski
Małgorzata Nidenkozajęcia socjoterapeutyczne
Henryk Noworolnikprzedmioty zawodowe - nawigacja
Wojciech Pasikowskijęzyk angielski
Barbara Piątekbibliotekarz
Eugeniusz Piątekprzedmioty zawodowe - techniki warsztatowe, kurs spawacza
Lech Pieczyńskidyrektor szkoły
Elżbieta Pucjęzyk polski
Jacek Rygielprzedmioty zawodowe - nawigacja
Danuta Skawińskawychowawca internatu
Waldemar Skawińskiwychowawca internatu
Robert Skorupaprzedmioty zawodowe - nawigacja
Piotr Sobiczewskikierownik warsztatów szkolnych i praktyk zawodowych, przedmioty zawodowe - mechanika
Piotr Srokageografia
Wojciech Szczepanekprzedmioty zawodowe - nawigacja
Rafał Szczurowskimatematyka, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Michał Szmytwychowawca internatu, teoria i wychowanie morskie
o. Kamil Średnickireligia
Joanna Turajskageografia
Karolina Turkiewicz-Gawlikjęzyk polski
Ryszard Waśkowskikierownik internatu
Magdalena Wendorf-Rogaczewskawicedyrektor szkoły, psycholog
Agnieszka Winiszewskawychowawca internatu
Anna Zielińska-Bednarczyklogopeda
Jolanta Żbikowskawicedyrektor szkoły
Marcin Żukowskiprzedmioty zawodowe - logistyka, transport